Aruheina õppetöö

                         APRILL

02.04 Muusikaõpetajad ja Aruheina laululapsed Rae valla laulupäeval

02.04 Usinate Sipelgate naerujooga koos direktor Merlega                                                           

04.04 Lustakad Liblikad ja Väledad Sajajalgsed õppekäigul Peetri lasteaias

04.04 kell 13.00 Pedagoogiline koosolek

10.04 Vallatud Rohutirtsud matkal Kuldala pargis

11.04 kell 9.00 – 12.00 Tallinna Ülikooli õpilased Aruheina lasteaias praktikapäeval

11.04 Õuesõppepäev

11.04 kell 15.15 Keskkonnaalane etendus “Kuidas hoida loodust” osalevad Väledad Sajajalgsed ja Lustakad Liblikad

12.04 Lipsutriinud ja Kiired Kiilid  matkal Kuldala pargis

13.04 Õnneämblikud ja Aruheina Põrnikad matkal Tabasalu loodusõpperajal

16.04 kell 10.00 Teater Sõna ja tants „On vaid hetk“

16 – 20.04 Südamenädal   

17.04 Väledad Sajajalgsed ja Lustakad Liblikad Tabasalu loodusõpperajal

17.04 Aruheina Põrnikad õppekäigul lennusadamas

 

19 – 20.04 RÜHMADE  PILDISTAMINE

19. aprill                                                

09.00 – 10.00   Vallatud Rohutirtsud               
10.00 – 11.00   Usinad Sipelgad                     
11.00 – 12.00   Õnneämblikud                        
12.00 – 13.00   Lustakad Liblikad                  
                                                                   

 20. aprill

 09.00 – 10.00 Kiired Kiilid

10.00 – 11.00 Lipsutriinud

11.00 – 12.00 Aruheina Põrnikad

12.00 – 13.00 Väledad Sajajalgsed

13.00 – 14.00 Tegusad Mesilinnud

 

19.04 Lipsutriinud Eesti Tervishoiumuuseumis

19.04 kell 17.00 “ARUHEINA LASTEAIA MÕTTETALGUD” 

24.04 Usinad Sipelgad, Tegusad Mesilinnud Tabasalu loodusõpperajal

26.04 kell 11:00 Tegusad Mesilinnud õppekäigul Eesti Loodusmuuseumisse

27.04 Koolieelikute spordipäev Audentese spordisaalis


 Aruheina lasteaia päevakava

07.00 laste vastuvõtt, hommikuring, mängud
08.30 hommikusöök
09.00 sihipärased lõimitud tegevused rühmaruumis ja saalis
10.30 sihipärased – ja vabategevused õues, toas
12.30 lõunasöök
13.00 ettevalmistused päevaseks puhkeajaks, unejutu kuulamine, puhkeaeg
15.00 mängud, individuaalne tegevus
16.00 õhtuoode
16.30 (– 19.00) mängud toas või õues, individuaalne tegevus, laste kojuminek
19.00 lasteaed suletakse

 

Lasteaias on 9 rühma Igas rühmas töötab üks õpetaja ja kaks assistenti. Lisaks tegelevad lastega veel  muusikaõpetaja, liikumisõpetaja, logopeed.

 

 
MUUSIKA – JA LIIKUMISTEGEVUSTEGEVUSED ARUHEINA LASTEAIAS 2017-2018