Aruheina Sündmused

DETSEMBER

01.12 kell 9.30 ADVENDIHOMMIK  „Jänkuema jõulud“ Onu Ervini Lasteteater

04.12 kell 17.00 Hoolekogu koosolek

06.12 algusega kell 16.00 – 19.00  JÕULULAAT 

13.12 kell 9.30 ADVENDIHOMMIK Õnneämblikute etendus „Piparkoogipoisid“

13.12. kell 9.15 Lipsutriinud Pikavere Mõisakooli Päkapikumaal

14.12 kell 10.00 Kiired Kiilid Pikavere Mõisakooli Päkapikumaal

14.12 kell 9.15 Õnneämblikud Pikavere Mõisakooli Päkapikumaal

15.12 kell 9.10 Tegusad Mesilinnud ja Vallatud Rohutirtsud Pikavere Mõisakooli Päkapikumaal

18.12 kell 9.00  ADVENDIHOMMIK Lipsutriinude etendus “Päkapikud lumeotsingul”

18.12 kell 10:00-18.00 rühmade Väledad Sajajalgsed ja Lustakad Liblikad ühine väljasõit  Lottemaa Jõulumaale.

 

19.12 PÄKAPIKUPÄEV

LASTE KOHTUMINE  JÕULUVANAGA

13.00  VÄLEDAD SAJAJALGSED

14.00  ARUHEINA PÕRNIKAD

15.00  KIIRED KIILID

16.00  LIPSUTRIINUD

17.00  LUSTAKAD LIBLIKAD

 

20.12 PÄKAPIKUPÄEV

LASTE KOHTUMINE JÕULUVANAGA

14.40 ÕNNEÄMBLIKUD

15.20 USINAD SIPELGAD

16.00 VALLATUD ROHUTIRTSUD

16.40 TEGUSAD MESILINNUD

 

 

NOVEMBER

 

RMK majasisene näitus „Meisterdusi metsast“

 

03.11 kell 09.30 ARUHEINA LASTEAIA 3. SÜNNIPÄEV. Personali näidend „Kakuke“

 

09.11 kell 16.00-19.00 Jõulupildistamine peredele ja personalile

 

13.-15.11 TALLINNA TOIDUPANGA KOGUMISKAMPAANIA

 

14.11 kell 13.00 T. Vellamaa koolitus „SUPERVISIOON“ personalile

 

17.11 kell 12.00-18.00 ESMAABIKOOLITUS personalile

 

20.11 kell 09.30 Tegusate Mesilindude etendus lastele “Elas kord üks tore kutsikas”

 

 ISADEPÄEVA PEOD

 

07.11 kell 16.30 Õnneämblikute ISADEPÄEV liikumissaalis

08.11 kell 17.00 Aruheina Põrnikate ISADEPÄEV Rae keeglisaalis

10.11 kell 16.30 Lipsutriinude ISADEPÄEV saalis

13.11 kell 17.30 Vallatute Rohutirtsude ISADEPÄEVAPIDU rühmas

15.11 kell 16.30 Lustakate Liblikate ISADEPÄEV. 

Esmaabikoolitus vanematele ja lastele  muusikasaalis.

15.11 kell 16.00 Usinad Sipelgad PEREPIDU Rae keeglis 

16.11 kell 16.00 Kiired Kiilid tähistavad ISADEPÄEVA Laste Liiklusmängukeskuses

21.11 kell 17.00 Tegusate Mesilindude ISADEPÄEV rühma etendusega

23.11 kell 17.00 Väledate Sajajalgsete ISADEPÄEV õues

 

OKTOOBER

25.09 – 06.10 Näitus: „HOIDISED JA RETSEPTID“

 

5.10 kell 16.00 Haridustöötajate pidulik vastuvõtt Rae valla Kultuurikeskuses

 

7.10 kell 10.00 -14.30  Aruheina lasteaia perematk “Tere-Pere-Sügis” Peraküla matkarajal.

Koguneme Allikajärve parklas kell 11.30. Ürituse orienteeruv aeg on ca 3 tundi, koos mängude ja piknikuga. Täpsema asukohaga saab tutvuda lingil: https://loodusegakoos.ee/kuhum…/puhkealad/nova-puhkeala/1459
Haara kaasa piknikukorv, hea tuju ja pane selga ilmastikukindlad rõivad!
Rõõmsa kohtumiseni Nõval!

 

 

16.10 kell 9.30  Teater Sõber „Öine seiklus“

pilet 2.-

 

24.10 kell 13.00 Koolitus “Supervisioon” Tuuli Vellamaa  

 

Majasisene näitus RMK “Meisterdusi metsast”

 

SEPTEMBER

 

8.09 kell 10.00  Võlumaa Lasteteater „Kessu ja Tripp“

pilet 2.-

 

18.-22.09 LIIKLUSNÄDAL lasteaias

 

19.09  LIIKLUSLINNAK

               09.30 Kiired Kiilid

               10.00 Vallatud Rohutirtsud

               11.00 Lipsutriinud, Usinad Sipelgad

 

21.09  lasteaias külas ASSAKU PÄÄSTEKOMANDO

 

22.09  LIIKLUSLINNAK

                09.30 Aruheina Põrnikad

                10.00 Õnneämblikud, Tegusad Mesilinnud

                11.00 Väledad Sajajalgsed, Lustakad Liblikad

 

25.09 kell 16.40 Ingise keele avatud tegevus algajatele

 

26.09 kell 15.45, 16.15, 16.45 Üldfüüsiline avatud tegevus 

 

27.09  kell 16.15, 17.00 Judo avatud tegevus 

 

28.09 kell 16.45 Minu tantsukool avatud tegevus

 

29.09 kell 16.15 Mudilaste tantsusport avatud tegevus