Aruheina tööpakkumised

Pakume tööd lasteaiaõpetaja assistendile

Aruheina Lasteaed pakub tööd tegusale ja aktiivsele inimesele, kes armastab lapsi ning on heade meeskonnatöö oskustega. Peamised ülesanded on õpetaja abistamine rühmas ning õppetegevustes, lastevanematega suhtlemine, koristamine ning toidu serveerimine.

Pakume head töökeskkonda ja toredat seltskonda, ühisüritusi ning sporditegemise võimalusi.

Kandideerimiseks saada CV aadressil direktor@assaku.edu.ee hiljemalt 09.12.18


 
Võtame tööle liikumisõpetaja

Aruheina lasteaia rõõmsad ja tegutsemishimulised lapsed ootavad liikumisõpetajat, kes väärtustab tervislikke eluviise ja uusi suundi liikumises (laste jooga, orienteerumine, tantsuõpetus). Ootame inimest, kes innustaks ka meeskonda tervislike eluviiside elluviimisel. Kui omad kvalifikatsioonile vastavat haridustaset, oled innovaatiline, loov ning rõõmsameelne, siis ootame sind kandideerima.

Omalt poolt pakume noort ja muutustele orienteeritud meeskonda, koolitusi, kaasaegset töökeskkonda, toredaid üritusi ning sportimisvõimalusi.

Kandideerimiseks ootame CV-d aadressil direktor@assaku.edu.ee hiljemalt 09.12.18

 

 


 

Lasteaed ootab oma ridadesse toredat ERIPEDAGOOGI

Aruheina Lasteaed pakub tööd tegusale ja aktiivsele eripedagoogile, kes armastab lapsi ning on heade meeskonnatöö oskustega. Eripedagoog arendab lapse tähelepanu- ja keskendumisvõimet, mõtlemisprotsesse, mälu ja kõnet. Teeb koostööd lasteaia logopeedidega, õpetajatega ja ka perekonnaga.

Pakume head töökeskkonda ja toredat seltskonda, ühisüritusi ning sporditegemise võimalusi.

Kandideerimiseks saata: Avaldus, CV, haridust tõendavate dokumentide koopiad palume saata direktor@assaku.edu.ee või tuua kohale hiljemalt 15.12. 2018