Võsukese hoolekogu

Võsukese Lasteaia hoolekogu liikmete kontakt:

Lasteaia õpetajate esindaja on õpetaja Monica Aasva, monica@v6suke.edu.ee

Kasevõsude rühma hoolekogu liige Reeda Suik, reeda.suik1@gmail.com

Kastanivõsude rühma hoolekogu liige Liis Kalda, liis.kalekin@gmail.com

Kuusevõsude  rühma hoolekogu liige Andreas Liivamaa, andreas@foxberg.ee

Lepavõsude rühma hoolekogu liige Natalia Kaptyg, ermeesia@gmail.com

Männivõsude rühma hoolekogu liige Annika Jõgimaa, jogimaa@gmail.com

Pajuvõsude rühma hoolekogu liige Jana Mahlapuu, jana@systemsupport.ee

Pihlavõsude rühma hoolekogu liige Ave Hallmägi, lihtsalt@gmail.com

Pärnavõsude rühma hoolekogu liige Kadri Akk, kadri.akk@outlook.com

Sirelivõsude rühma hoolekogu liige Angela Põder, p6derangela@gmail.com

Tammevõsude rühma hoolekogu liige Nele Toime, nele.toime@gmail.com 

Toomevõsude rühma hoolekogu liige Marten Seepter, marten.seepter@gmail.com

Vahtravõsude rühma hoolekogu liige Liivi Kassihhin, liivike@gmail.com

Rae valla esindaja hoolekogus on abivallavanem Madis Sarik, madis.sarik@rae.ee


 

Võsukese Lasteaia Hoolekogu tegutsemise kord