Võsukese hoolekogu

Võsukese Lasteaia hoolekogu liikmete kontakt:

Lasteaia õpetajate esindaja on õpetaja Monica Aasva, monica@v6suke.edu.ee

Kasevõsude rühma hoolekogu liige Reeda Suik, reeda.suik1@gmail.com

Kastanivõsude rühma hoolekogu liige Liis Kalda,  liis.kalda@mail.ee

Kuusevõsude  rühma hoolekogu liige Birgit Reilson

Lepavõsude rühma hoolekogu liige Natalia Kaptyug, ermeesia@gmail.com

Männivõsude rühma hoolekogu liige Marek Roomets, marek.roomets@gmail.com

Pajuvõsude rühma hoolekogu liige Jana Mahlapuu, jana@systemsupport.ee

Pihlavõsude rühma hoolekogu liige Kadri Akk, kadri.akk@outlook.com

Pärnavõsude rühma hoolekogu liige Annika Kannenberg, annika.kannenberg@hotmail.com

Sirelivõsude rühma hoolekogu liige Angela Põder, p6derangela@gmail.com

Tammevõsude rühma hoolekogu liige Nele Toime, nele.toime@gmail.com

Toomevõsude rühma hoolekogu liige Britha Mardisoo, britha.mardisoo@gmail.com

Vahtravõsude rühma hoolekogu liige Regina Saar, reginasaar123@gmail.com

Rae valla esindaja hoolekogus on abivallavanem Madis Sarik, madis.sarik@rae.ee


 

Võsukese Lasteaia Hoolekogu tegutsemise kord