Võsukese kontakt

Amet Nimi Email Telefon
Direktor Margery Lilienthal margery.lilienthal@v6suke.edu.ee telefon 55 635 129
Õppealajuhataja Diana Hussar diana@v6suke.edu.ee telefon 55 560 196
Juhiabi Aivi Virma aivi@v6suke.edu.ee telefon 55 560 197
Sotsiaalpedagoog Kadri Pohlak kadri.p@v6suke.edu.ee telefon 55 510 195
Eripedagoog Anni Mäeots anni@v6suke.edu.ee telefon 55 510 195
Logopeed Anneli Siibak anneli@v6suke.edu.ee
Tervishoiutöötaja Marie Sarik marie@v6suke.edu.ee
Tammevõsude rühm õpetaja Monica monica@v6suke.edu.ee telefon 55 518 953
Kasevõsude rühm õpetaja telefon 55 518 902
Pihlavõsude rühm õpetaja Merlyn merlyn@v6suke.edu.ee telefon 55 518 893
Toomevõsude rühm õpetaja Piret piret@v6suke.edu.ee telefon 55 518 890
Pajuvõsude rühm õpetaja Kadi kadi@v6suke.edu.ee telefon 55 517 778
Kastanivõsude rühm õpetaja Jaana jaana@v6suke.edu.ee telefon 55 517 667
Vahtravõsude rühm õpetaja Marion marion@v6suke.edu.ee telefon 55 517 640
Lepavõsude rühm õpetaja Marika marika@v6suke.edu.ee telefon 55 517 512
Pärnavõsude rühm õpetaja Crestin crestin@v6suke.edu.ee telefon 55 517 168
Sirelivõsude rühm õpetaja Hele hele@v6suke.edu.ee telefon 55 517 129
Männivõsude rühm õpetaja Carolin carolin@v6suke.edu.ee telefon 55 516 787
Kuusevõsude rühm õpetaja Krista krista@v6suke.edu.ee telefon 55 516 231
Puudujatest teatamine puudujad@v6suke.edu.ee telefon 55 515 951

Nimi (nõutav)

Email (nõutav)

Teema

Teade

 

Võsukese Lasteaed