Rühmad

Siilid, rühm avatud 8.00 – 18.00 – õpetaja Kristi, assistendid Silvi  ja Anita. Rühma telefon 53285598, e-mail siilid@assaku.edu.ee
Oravad, rühm avatud 7.00 – 19.00 – õpetajad Sirje ja Marju, õpetaja abi Merle. Rühma telefon 53285995, e-mail oravad@assaku.edu.ee
Jänkud, rühm avatud 8.00 – 18.00 – õpetaja Mai,  assistendid Mare ja Riina. Rühma telefon 55565367, e-mail jankud@assaku.edu.ee
Karumõmmid, rühm avatud 8.00 – 18.00 – õpetaja Teele, assistendid Etti ja Emily. Rühma telefon 55534541, e-mail karumommid@assaku.edu.ee
Kitsetalled, rühm avatud 8.00 – 18.00 – õpetaja Karita, assistendid Marit ja Sigrid. Rühma telefon 53229694, e-mail kitsetalled@assaku.edu.ee
Rebased, rühm avatud 7.00 – 19.00 – õpetajad Reet ja Viivika, õpetaja abi Ulvi. Rühma telefon 55563413, e-mail rebased@assaku.edu.ee
Hiired, rühm avatud 8.00 – 18.00 – õpetaja Thea, assistendid Jana ja Jane. Rühma telefon 55565294, e-mail hiired@assaku.edu.ee

Nirgid, rühm avatud 8.00 – 18.00 – õpetaja Kaie, assistendid Liina ja Leili. Rühma telefon 55562657, e-mail nirgid@assaku.edu.ee

Ilvesed, rühm avatud 8.00 – 18.00 – õpetaja Ingrit, assistendid Mailis ja Tiia. Rühma telefon 55514568, e-mail ilvesed@assaku.edu.ee

Hundid, rühm avatud 8.00 – 18.00 – õpetaja Riina, assistendid Riina ja Mariann. 55565842, e-mail hundid@assaku.edu.ee

Hirved, rühm avatud 8.00 – 18.00 – õpetaja Ege, assistendid Ketlin ja Sandra – Marleen. Rühma telefon 55517561, e-mail hirved@assaku.edu.ee