Lasteaiast

Aruheina lasteaia maja avati Assaku Lasteaia filiaalina 03.11.2014

Aruheina  majas on 9 rühma, mis on saanud nimed heinas toimetavate mutukate järgi. Meil on Kiired Kiilid, Vallatud Rohutirtsud, Põrisevad Põrnikad, Lustakad Liblikad, Väledad Sajajalgsed, Tegusad Mesilinnud, Usinad Sipelgad, Lipsutriinud ja Õnneämblikud. Suminat ja tegutsemist jätkub terveks päevaks!

Rühmades tegelevad lastega igapäevaselt üks õpetaja ja kaks õpetaja assistenti.  Õpetajatele ja lastele on toeks 2 logopeedi ja eripedagoog, kes aitavad koos rühmameeskondadega luua lastele mõnusa ning turvalise mängu- ja õpikeskkonna.

 

  • Aruheina Lasteaed osales tunnustusprogrammis “Hea lasteaed kui väärtuspõhine lasteaed” ning pälvis tiitli “Hea lasteaia edendaja 2020”. Meid tunnustati õuesõppe edendamise, laste teadliku ja süsteemse kaasamise ning koostöise ja väärtuspõhise lasteaiakultuuri arendamise eest.
    https://www.eetika.ee/et/hea-kool/hea-lasteaia-aspektid

  • Meie lasteaed osaleb alates 2021/2022 õppeaastast üle-eestilises rahvatervise kampaanias
    Taimne Teisipäev.
    Programm toetab õpilaste tervislike toitumisharjumuste kujunemist kooliprogrammi osana.
    Link kooliprogrammile: https://taimneteisipaev.ee/koolid-ja-lasteaiad.

 

Meie majas toimub kogu aeg midagi. Selleks, et end toimuvaga kursis hoida, jälgi meid Facebookis https://www.facebook.com/Aruheina-Lasteaed-209824219748664/

Kindlasti jälgi oma lapse rühma tegemisi keskkonnas ELIIS. Kui sul veel pole Eliisi äppi, siis androidiomanikud saavad selle endale siit: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.eliis ja Apple omanikud siit: https://apps.apple.com/us/app/eliis/id1445676115?ls=