Lasteaiast

 

 

 

TULE ÕIE LASTEAEDA KOKAKS!

  • Eeldame koka kutsepädevuste olemasolu, eelnevat kogemust või kiiret õppimisvõimet haridusasutuse toitlustamisel.
  • Töötasu kuus 1200 eur, paindlik töögraafik esmaspäevast reedeni ajavahemikus kell 6:30 – 16:00
  • Kui lasteaia toitlustamise valdkond veel võõras, saab toetuda pika kogemusega vahetutele koostööpartneritele.
  • Rohkem infot helistades 53414387 või kirjutades direktor@6ie.edu.ee või majandusjuhataja@6ie.edu.ee või Cv.online tööpakkumise lingilt:

TÖÖPAKKUMINE KOKALE

 

 

Jüri alevikuservale rajatud Rae Vallavalitsuse hallatav Õie Lasteaed alustas laste vastuvõtmist 1. oktoobril 2008.

Lasteaia aadress on Võsa 16, Jüri alevik, Harjumaa.  Asukoha viide: Kaart

 

ÕIE LASTEAIA TUTVUSTUS

Värvika ja avara Õie lasteaia hoone projekteeris arhitektuuribüroo Luhse & Tuhal ning lasteaed avati oktoobris 2008.aastal. Lasteaias on kuus rühma, mille kujundus viitab lähiümbruses leiduvatele õiekestele. Kujundus andis rühmadele ka nimed: Ülane, Kullerkupp, Maikelluke, Rukkilill, Sinilill ja Võilill.

Igal rühmal on õues privaatne mänguala kiikede, liumäe, liivakasti, mudaköögi, mängumaja ja mänguasjade kuuriga. Igal rühmal on omaette sissepääs, milleni viib katusealune terrass.

Lasteaia lõunasuunal asuval ühisel väljakul meelitab lapsi avastama ja liugu laskma laeva-kujuline atraktsioon liivameres. Erinevad kiiged, karusellid, nöörredelid ja mängu-veoauto kutsuvad treenima osavust ja pakuvad  rõõmsaid elamusi. Üldväljaku suur mäevall pakub lumisel ajal liurõõmu kelgutajale ning julgemale suusatajale.  Rõõmsaid üles-alla jooksjaid jätkub mäevallile igal aastaajal. Liikumisõpetaja korraldab vanematele rühmadele lumepäevadel suusatunde lasteaialt pakutud suuskadega ning kevadest sügistuulteni liiklusohutuse õppega rattapäevi lapse enda rattaga. Oma kiiver on samuti vajalik.  Sõiduosavuse treenimiseks on joonitud asfaldile erinevad rajad ja liiklusdistsipliini õpime Liiklusvankriga.

Õie lasteaed asub rahulikus väikeelamute kvartalis ning terviseraja vahetus naabruses. Keskkond on vaikne ja roheline, siin kuuleb linnulaulu ja aia alt lasteaia õuele teeb igal suvel salaraja ka metsajänku. Kool, raamatukogu, staadion, spordikeskus, kultuurikeskus ja kolm toredat naaberlasteaeda asuvad vaid jalutuskäigu kaugusel. Seal on meie parimad sõbrad-koostööpartnerid.

Mitmekesiseid võimalusi tegevuste korraldamiseks on ka lasteaia ruumides. Siirdeseina avamisel võib aula ja võimla ühendada nii suureks saaliks, et korraga mahub sinna kogu lasteaiapere koos vanematega. Tavaliselt on aga spordipoolel erinevad treeningud ning aulapoolel muusikategevused ja lasteteatrite etendused.  Nelja meetri laiune, värve muutva LED-valgustusega pikk koridor loob lastele meeleolu saali minnes ning avar koridor on kasutusel ka laste tööde näitusteks. Kolm üldkasutatavat õpituba (digituba, kunstituba, draamatuba) pakuvad täiendavaid valikuid teistmoodi õppimiseks ja huvitegevusteks.

Rühmade mängutoad on avarad ja valgusküllased ning igal rühmal on oma mängude ja mängukeskuste varamu, mida vastavalt vanusele muudetakse. Oleme lasteaia suurepärase keskkonna eest tänulikud ja rõõmsad.

Kuue rühmaga Õie lasteaial on väike filiaal Uuesalus. Kahes majas kokku on üheksa rühma. Lasteaia majade 11 kilomeetrine vahekaugus piirab vahetuid kokkusaamisi ja erinev keskkond loob teistsuguseid lahendusi, kuid põhitegevus ja juhtimine on ühistel alustel.