Lasteaiast

Jüri alevikuservale rajatud Rae Vallavalitsuse hallatav Õie Lasteaed alustas laste vastuvõtmist 1. oktoobril 2008.

Lasteaia aadress on Võsa 16, Jüri alevik, Harjumaa.  Asukoha viide: Kaart

TÖÖPAKKUMINE:   

Õie Lasteaed soovib leida oma kööki kokka

AVA:  Tööpakkumise kuulutuse link

Kui koka kvalifikatsiooni veel ei ole, kuid huvi selle elukutse vastu on,

võib alustada töötamist koka abina ja erialaseid õpinguid.

Huvi korral helista 53414387 või kirjuta direktor@6ie.edu.ee 

 

LASTEAIA TUTVUSTUS

Värvika ja avara Õie lasteaia hoone projekteeris arhitektuuribüroo Luhse & Tuhal ning lasteaia nimi pärineb asukoha elamute kvartali nimest. Iga rühma põrandale on kujundatud lähiümbruses leiduva õie motiiv, mis annab rühmale ka nime: Ülane, Kullerkupp, Maikelluke, Rukkilill, Sinilill ja Võilill.

Igal rühmal on õues oma mänguala ja oma sissepääs katusealuse terrassiga. Ühisele üldväljakule paigaldatud laeva-kujuline erinevate liuradade ja turnimiskohtadega atraktsioon sobib lastele alates 3-ndast eluaastast.  Üldväljaku suur mäevall pakub lumisel ajal rõõmu väikestele kelgutajatele ning suusatajatele ning rõõmsaid üles-alla jooksjaid on seal igal aastaajal.

Õie lasteaed asub rahulikus väikeelamute kvartalis ning terviseraja naabruses. Kool, raamatukogu,  staadion, spordikeskus, kultuurikeskus ja kolm naaberlasteaeda asuvad jalutuskäigu kaugusel. Ümbritsev keskkond pakub võimalusi õppimiseks vahetu kogemuse ja koostöö kaudu, aga mitmekesiseid võimalusi tegevuste korraldamiseks pakub ka lasteaia sisekeskkond.  Siirdeseina avamisel võib aula ja võimla ühendada suureks saaliks, kus saab korraldada sündmuseid korraga kogu lasteaiaperele.  Rühmasid teiste ruumidega ühendav nelja meetri laiune ja värve muutev LED-valgustusega pikk koridor loob meeleolu ja on samuti kasutusel ühistegevusteks ning näituste paigana.  Rühmade mängutoad on avarad ja valgusküllased ning kolm üldkasutatavat õpituba pakuvad igapäevategevustele täiendavaid  valikuid. Oleme lasteaia suurepärase keskkonna eest tänulikud ja rõõmsad.

Kuue rühmaga Õie lasteaial on kolme rühmaga filiaal Uuesalus. Kahes majas kokku on üheksa rühma. Lasteaia majade 11 kilomeetrine vahekaugus piirab meie vahetuid kokkusaamisi ja erinev keskkond loob teistsuguseid lahendusi, kuid põhitegevus ja juhtimine on ühistel alustel.