Rühmad

Õunake
õpetajad Arle, Aronika ja Anlei
õpetaja abi Silja
ounake@taaramae.edu.ee
tel: 56505149

Kirsike
õpetajad Helena ja Kristiina
õpetaja abi Piret
kirsike@taaramae.edu.ee
tel: 56505833

Sireli
õpetajad Liisa ja Anlei
õpetaja abi Helju
sireli@taaramae.edu.ee
tel: 56505063

Pihlake
õpetajad Hele ja Karmen
õpetaja abi Luule
pihlake@taaramae.edu.ee
tel: 56505819

Kelluke
õpetajad Kaisa ja Aurelia
õpetaja abi Lea
kelluke@taaramae.edu.ee
tel: 56505929

Pesamuna
õpetajad Hannele ja Ivi
õpetaja abi Raili
pesamuna@taaramae.edu.ee
tel: 56505864

Tamme
õpetajad Anneli ja Marina
õpetaja abi Maie
tamme@taaramae.edu.ee
tel: 56505834

Toome
õpetajad Laura ja Liia
õpetaja abi Piret
toome@taaramae.edu.ee
tel: 56505845

Pärna
õpetajad Ingrid ja Tiiu
õpetaja abi Eha
parna@taaramae.edu.ee
tel: 56505842