Rühmad

Õunake
õpetajad Külli ja Kadri
õpetaja abi Silja
ounake@taaramae.edu.ee
tel: 56505149

Kirsike
õpetajad Kadri ja Kristiina
õpetaja abi Laura
kirsike@taaramae.edu.ee
tel: 56505833

Sireli
õpetajad Liisa ja Anlei
õpetaja abi Helju
sireli@taaramae.edu.ee
tel: 56505063

Pihlake
õpetajad Hele ja Karmen
õpetaja abi Luule
pihlake@taaramae.edu.ee
tel: 56505819

Kelluke
õpetajad Heli
logopeed Külli
õpetaja abid Lea ja Piret
kelluke@taaramae.edu.ee
tel: 56505929

Pesamuna
õpetajad Madli ja Ivi
eripedagoogid Krista ja Hasel
õpetaja abi Raili
pesamuna@taaramae.edu.ee
tel: 56505864

Vahtra
õpetajad Helena ja Kaisa
õpetaja abi Mailis
vahtra@taaramae.edu.ee
tel: 56505843

Tamme
õpetajad Anneli ja Marina
õpetaja abi Maie
tamme@taaramae.edu.ee
tel: 56505834

Toome
õpetajad Laura ja Hannele
õpetaja abi Piret
toome@taaramae.edu.ee
tel: 56505845

Pärna
õpetajad Ingrid ja Tiiu
õpetaja abi Eha
parna@taaramae.edu.ee
tel: 56505842