Uuesalu uudised

 

20160726_123403

                            

2017.aastal läks Uuesalu lasteaiast kooli 12 last ning Kangru uude lasteaeda läks kolm last ja kahjuks ka kolm head õpetajat.

Vabanenud kohtadele on leitud uued lapsed Rae valla Uuesalu piirkonna lasteaia järjekorra alusel ja uusi töötajaid otsisime aktiivselt märtsist juulini. Augustis alustades olid kõik ametikohad täidetud.

Mõlemas lasteaia rühmas on 18 kohta ja oktoobri alguseks saavad ka kõik lastekohad täidetud.

 

Siilikeste rühm sai seekord üsna ühevanuseline – seal on 14 kolme-aastast ja 4 nelja-aastast  last.

Koprakeste rühmas on 6 nelja-aastast, 6 viie-aastast ja 6 kuue-aastast last.

 

Lastepuudust Uuesalus ei ole. Uuesalu kogukond on tegus ja sõbralik  … kuid külas ei ole kahjuks inimesi, kes oleksid valmis lasteaias töötama. Vaid Koprakeste rühma õpetaja Evelin on Uuesalu elanik ja selles lasteaias on ta töötanud aastast 2008.  Neljandat aastat töötab Siilikeste rühmas Kristina, kes sõidab siia Sakust.  Uued töötajad sõidavad Uuesallu Rae ja Aaviku küladest.

 

Praegu veel ühistranspordita Uuesallu  on keeruline leida õpetajaid ja abisid, sest lähimad suuremad elamupiirkonnad asuvad 10 kilomeetri kaugusel ja ka seal on lasteaiad, kuhu vajatakse töötajaid.  

 

Looduskeskse rahuliku asukohaga ja kodu moodi majaga on Uuesalu lasteaed mõnus töökeskkond, kuid koostööplaanid huvilistega kipuvad transpordi probleemi tõttu kahjuks katkema.

Praegu on päevakorras tööpakkumine – Koprakeste rühmale on oktoobris vaja  uut õpetajat.

Koostööst huvitatutel palun ühendust võtta kontaktidel: tel 53414387

või/ja  direktor@6ie.edu.ee