Hoolekogu

Rae vallavalitsuse korraldussega 11. juunist 2019. nr 745 on kinnitatud Järveküla Lasteaia hoolekogu koosseis.

Lasteaia Leerimäe maja:

Ulvi Päädam ulvi.paadam@gmail.com   rühmast “Rõõmsad Rebased”

Kaido Miitra majakaup@majakaup.ee  tel 5035834  rühmast “Muhedad Mõmmid”

Ain Kivi  ainkivi@hotmail.com rühmast “Sõbralikud Siilid”

Carmen Lilium  carmen.lilium@gmail.com rühmast  “Lõbusad Lepatriinud”

Eger Karuse egerkaruse@gmail.com rühmast “Osavad Oravad”

Lasteaia Järveküla maja:

Kätlin Kibin Katlinkibin@gmail.com  rühmast “Tähekesed”

Kerli Raikna kerli.raikna@gmail.com rühmast nr. 2

Sirle Urboja urboja.sirle@gmail.com  rühmast nr. 5

Kristel Kivipali kivipalu@hotmail.com rühmast  “Sipsikud”

Anneli Nigols anneli.nigols@gmail.com rühmast  “Mesimummid”

Pille Ting pille.ting@gmail.com  rühmast  “Karukesed”

Lauri Vagenstein rühmast nr. 8

 

Lasteaia esindajad:

Airi Kukk  airi.kukk@jarvela.edu.ee 58537054

Mari Sooalu  oppejuht@jarvela.edu.ee  55651216

Eve Abel majandusjuhataja@jarvela.edu.ee 56212638

Liisi Kivisalu liisi.kivisalu@jarvela.edu.ee

Valla esindaja:

Jens Vendel jens.vendel@rae.ee