Hoolekogu

Järveküla Lasteaia 2021/2022 õppeaasta hoolekogu koosseis.

Lasteaia Leerimäe maja:

Gerly Okkas    (gerly.okkas@gmail.com)    rühmast “Rõõmsad Rebased”

Janika Pärn     (janika.parn@gmail.com)    rühmast “Muhedad Mõmmid”

Martin Arva    (martinarva@gmail.com)    rühmast “Sõbralikud Siilid”

Carmen Lilium(carmen.lilium@gmail.com) rühmast  “Lõbusad Lepatriinud”

Kerli Allik         (kerliallik1@gmail.com)        rühmast “Osavad Oravad”

Ave Hüüs         (avehuus@gmail.com)         rühmast “Julged Jänkud”

Lasteaia Järveküla maja:

Liisa Ringmäe (liisa.ringmae@gmail.com)  rühmast “Tähekesed”

Kerli Raikna     (kerli.raikna@gmail.com)     rühmast “Tibukesed”

Sirle Urboja     (urboja.sirle@gmail.com)     rühmast “Päikesejänkud”

Kristel Sepp     (kristel.sepp@gmail.com)    rühmast  “Sipsikud”

Elis Niinelaid    (elis.niinelaid@gmail.com)  rühmast  “Mesimummid”

Pille Ting          (pille.ting@gmail.com)         rühmast  “Karukesed”

Villiko Nurmoja (villiko@gmail.com)            rühmast “Tiigrikutsud”

Aivo Vikat         (aivo.vikat@eesti.ee)           rühmast “Kalakesed”

Stella-Kadi Pukk (stellakadi22@gmail.com)  rühmast “Kassikesed”

 

Lasteaia esindajad:

Margrit Mülts direktor margrit.mylts@jarvela.edu.ee  58537054

Eve Abel majandusjuhataja@jarvela.edu.ee 56212638

 

Valla esindaja:

Jens Vendel jens.vendel@rae.ee