Kontakt

  • Direktor Airi Kukk direktor@jarvela.edu.ee
  • Õppejuht Mari Sooalu oppejuht@jarvela.edu.ee 55651216
  • Majandusjuhataja Eve Abel majandusjuhataja@jarvela.edu.ee 55620556
  • Juhiabi Britta Ever juhiabi@jarvela.edu.ee 55629142
  • Huvi- ja arendusjuht Sigrit Vaiksaar arendusjuht@jarvela.edu.ee 529 7913
  • IT-juht Ainar Prääm ainar.praam@jarvekyla.edu.ee 56 952 567

 

Muusikaõpetaja Katri Vahesalu katri.vahesalu@jarvela.edu.ee
Liikumisõpetaja Ketri Künnapas ketri.kunnapas@jarvela.edu.ee
Logopeed Sandra Baranin sandra.baranin@jarvela.edu.ee
Eripedagoog Ursula Valgur ursula.valgur@jarvela.edu.ee
Pedagoogiline nõustaja Liina Kirsipuu liina.kirsipuu@jarvela.edu.ee