Kontakt

Järveküla maja aadress:

Turu tee 23, Järveküla, Rae vald, Harjumaa 75312 (Juriidiline aadress)

Leerimäe maja aadress:

Leerimäe tee 1, Järveküla, Rae vald, Harjumaa 75304

Sõnajala maja aadress:

Sõnajala tee 3, Järveküla, Rae vald, Harjumaa 75304

Kontaktid:

  • Direktor Margrit Mülts margrit.mylts@jarvela.edu.ee 58537054
  • Õppejuht Järveküla majas Liia Nõlve liia.nolve@jarvela.edu.ee 55 651216
  • Õppejuht Leerimäe majas Ege Kimmel ege.kimmel@jarvela.edu.ee 58 192859
  • Õppejuht Sõnajala majas Siret Kaskmaa siret.kaskmaa@jarvela.edu.ee 56 301781
  • Majandusjuhataja Eve Abel majandusjuhataja@jarvela.edu.ee 55 62 0556
  • Personalispetsialist Tuuli Lillemägi tuuli.lillemagi@jarvela.edu.ee 55 954562
  • Sekretär Raili Suurväli raili.suurvali@jarvela.edu.ee 52 97913
  • Muusikaõpetaja Leerimäe majas Anet Vaikmaa
  • Liikumisõpetaja Leerimäe majas Merilin Söörd
  • Muusikaõpetaja Järveküla majas Joanna Juks
  • Liikumisõpetaja Järveküla majas Hedi Kuhlap
  • Muusikaõpetaja Sõnajala majas Filipp Varik
  • Liikumisõpetaja Sõnajala majas Silja Goroško-Lukjanov
  • Logopeed Leerimäe majas Lisete Sass lisete.sass@jarvela.edu.ee
  • Eripedagoog Leerimäe majas Stiina-Marleen Hermaste stiina-marleen.hermaste@jarvela.edu.ee
  • Eripedagoog Järveküla majas Anneli Areng  anneli.areng@jarvela.edu.ee
  • Sotsiaalpedagoog / HEV koordinaator Järveküla ja Leerimäe majas Kadri Pohlak-Rull kadri.pohlak@jarvela.edu.ee
  • Sotsiaalpedagoog Sõnajala majas Marju Pokrovski marju.pokrovski@jarvela.edu.ee
  • Eripedagoog / saviterapeut Leerimäel Merle Ameljušenko merle.ameljusenko@jarvela.edu.ee
  • Eripedagoog / saviterapeut Järvekülas Marit Kõiv marit.koiv@jarvela.edu.ee

Andmekaitsespetsialist: Grete Pihlakas, e-post: andmekaitse@rae.ee