Kontakt

Järveküla maja aadress:

Turu tee 23, Järveküla, Rae vald, Harjumaa 75312 (Juriidiline aadress)

Leerimäe maja aadress:

Leerimäe tee 1, Järveküla, Rae vald, Harjumaa 75304

Kontaktid:

  • Direktor Airi Kukk direktor@jarvela.edu.ee 5 853 7054
  • Õppejuht Mari Sooalu oppejuht@jarvela.edu.ee 5 565 1216
  • Majandusjuhataja Eve Abel majandusjuhataja@jarvela.edu.ee 5 562 0556
  • Juhiabi ja arendusjuht Sigrit Vaiksaar arendusjuht@jarvela.edu.ee 5 29 7913
  • IT-juht Ainar Prääm ainar.praam@jarvekyla.edu.ee 5 695 2567
  • Huvijuht ja muusikaõpetaja Leerimäe majas Katri Vahesalu katri.vahesalu@jarvela.edu.ee 5 819 2859
  • Liikumisõpetaja Leerimäe majas Merilin Söörd
  • Muusikaõpetaja Järveküla majas Lisabeth Hint
  • Liikumisõpetaja Järveküla majas Liisa-Henriette Allikas
  • Logopeed Lisete Sass lisete.sass@jarvela.edu.ee
  • Eripedagoog Ursula Valgur ursula.valgur@jarvela.edu.ee
  • Pedagoogiline nõustaja Liina Kirsipuu liina.kirsipuu@jarvela.edu.ee