Hoolekogu

Võsukese Lasteaia hoolekogu liikmete kontakt:

Lasteaia õpetajate esindaja on õpetaja Monica Aasva, monica@v6suke.edu.ee

Kasevõsude rühma hoolekogu liige Merilin Viik, merilinviik@gmail.com

Kastanivõsude rühma hoolekogu liige, hoolekogu esinaine Martina Võrklaev, martinatsankmann@gmail.com

Kuusevõsude  rühma hoolekogu liige Elen Vuks, elen.leenu@gmail.com

Lepavõsude rühma hoolekogu liige Eva Lomp, lomp.eva@gmail.com

Männivõsude rühma hoolekogu liige Maarja-Eliisabet Soon, maarjaeliisabet@gmail.com

Pajuvõsude rühma hoolekogu liige Ege Rannik, egerannik91@gmail.com

Pihlavõsude rühma hoolekogu liige Gretlyn Kangro, gretlyn.kangro@gmail.com

Pärnavõsude rühma hoolekogu liige Katrin Avloi, katrin.avloi@gmail.com

Sirelivõsude rühma hoolekogu liige Katre Siller, katre.siller@gmail.com

Tammevõsude rühma hoolekogu liige Anastassia-Anna Kunitsõna, anastassia.salatunt@gmail.com

Toomevõsude rühma hoolekogu liige Cristella Jürgens, cristella.cristella@gmail.com

Vahtravõsude rühma hoolekogu liige Katrin Vernik, katrin.vernik@telia.ee

Rae valla esindaja hoolekogus on ………………………..

Võsukese Lasteaia Hoolekogu tegutsemise kord