Rühmad

Tammevõsude rühm, õpetaja Monica, monica@v6suke.edu.ee, telefon 55 518 953
Kasevõsude rühm, õpetaja Carolin, carolin@v6suke.edu.ee, telefon 55 518 902
Pihlavõsude rühm, õpetaja Merlyn, merlyn@v6suke.edu.ee, telefon 55 518 893
Toomevõsude rühm, õpetaja Piret, piret@v6suke.edu.ee, telefon 55 518 890
Pajuvõsude rühm, õpetaja Kadi, kadi@v6suke.edu.ee, telefon 55 517 778
Kastanivõsude rühm, õpetaja Jaana, jaana@v6suke.edu.ee, telefon, 55 517 667
Vahtravõsude rühm, õpetaja Marion, marion@v6suke.edu.ee, telefon 55 517 640
Lepavõsude rühm, õpetaja Marika, marika@v6suke.edu.ee, telefon 55 517 512
Pärnavõsude rühm, õpetaja Crestin, crestin@v6suke.edu.ee, telefon 55 517 168
Sirelivõsude rühm, õpetaja Alina, alina@v6suke.edu.ee, telefon 55 517 129
Männivõsude rühm, õpetaja Sigrid, sigrid@v6suke.edu.ee, telefon 55 516 787
Kuusevõsude rühm, õpetaja Krista, krista@v6suke.edu.ee, telefon 55 516 231

VALVERÜHMA TELEFON                  55 510 195

Võsukese Lasteaia huviringide kava