Kontakt

AmetNimiE-mailTelefon
DirektorKristiina Konsdirektor@aruheina.edu.ee+372 5682 1179
ÕppealajuhatajaKerlin Kaldaoppealajuhataja@aruheina.edu.ee+372 5912 6129
SekretärTuuliki Luiksekretar@assaku.edu.ee+372 671 3583

+372 5650 2915

 

MajandusjuhatajaKülli Tehvanusmajandusjuhataja@aruheina.edu.ee+372 5556 2457
 

Logopeedid

 

Eripedagoog

 

Anneli Siibak

Iia Paavo

 

Tiina Madiste

anneli.siibak@aruheina.edu.ee

iia.paavo@aruheina.edu.ee

 

eripedagoog@aruheina.edu.ee

LiikumisõpetajadEllen Anett

Sandra

liikumisopetaja@aruheina.edu.ee
MuusikaõpetajadKadi

Laura

muusikaopetaja@aruheina.edu.ee

VALVERÜHMA TELEFON 5551 7286

Rae valla andmekaitsespetsialist: Grete Pihlakas, e-post: andmekaitse@rae.ee

 

Lasteaia aadress Aruheina tee 7, Peetri, Harjumaa 75312

Registrikood 77001621

Lasteaia koduleht: https://lasteaiad.rae.ee/peetri/aruheina

Lasteaia Facebook leht: https://www.facebook.com/AruheinaLasteaed