Rühmad

Lustakad Liblikad – õpetaja Kadri, assistendid Madli ja Kaile. E- mail lustakad.liblikad@aruheina.edu.ee, rühma telefon 5556 2416
Väledad Sajajalgsed – õpetaja Mari, assistendid Stiina – Marleen ja Triin. E- mail valedad.sajajalgsed@aruheina.edu.ee, rühma telefon 5556 0193
Vallatud Rohutirtsud – õpetaja Kristel, assistendid Kristin ja Erika. E-mail vallatud.rohutirtsud@aruheina.edu.ee, rühma telefon 5556 2138
Kiired Kiilid – õpetaja Liisa, assistendid Birgit ja Mirja. E-mail kiired.kiilid@aruheina.edu.ee, rühma telefon 5556 0198
Tegusad Mesilinnud – õpetaja Triinu, assistendid Piret ja Ulvi. E-mail tegusad.mesilinnud@aruheina.edu.ee, rühma telefon 5556 0284
Usinad Sipelgad – õpetaja Kati, assistendid Kai ja Elisabeth. E-mail usinad.sipelgad@aruheina.edu.ee, rühma telefon 5556 2073
Õnneämblikud – õpetaja Kristel, assistendid Agnes ja Reelika. E-mail onneamblikud@aruheina.edu.ee, rühma telefon 5556 2087
Lipsutriinud – õpetaja Pirkko, assistendid Kersti ja Hälis. E-mail lipsutriinud@aruheina.edu.ee, rühma telefon 5556 2134
Aruheina Põrnikad – õpetaja Anneli, assistendid Mailis ja Kelli. E-mail aruheina.pornikad@aruheina.edu.ee, rühma telefon 5556 2138

Valverühm avatud 7.00 – 8.00, 18.00 – 19.00. Valverühma telefon 5551 7286