Rühmad

Lustakad Liblikad (6-7.aastased lapsed)- õpetaja Kadri, assistent Stina ja Alexandra
E- mail lustakad.liblikad@aruheina.edu.ee, rühma telefon 5556 2416

Väledad Sajajalgsed (3-4.aastased lapsed)- õpetaja Helena, assistendid Bertha ja Helgi
E- mail valedad.sajajalgsed@aruheina.edu.ee, rühma telefon 5556 0193

Vallatud Rohutirtsud (3-4.aastased lapsed)- õpetaja Kristel, assistent Marilin ja Lii
E-mail vallatud.rohutirtsud@aruheina.edu.ee, rühma telefon 5556 2093

Kiired Kiilid (4-5.aastased lapsed)- õpetaja Liisa, assistendid Birgit ja Iryna
E-mail kiired.kiilid@aruheina.edu.ee, rühma telefon 5556 0198

Tegusad Mesilinnud (4-5.aastased lapsed) – õpetaja Triinu, assistendid Piret ja Irina
E-mail tegusad.mesilinnud@aruheina.edu.ee, rühma telefon 5556 0284

Usinad Sipelgad (4-6.aastased lapsed)- õpetaja Kati, assistendid Ulvi ja Andra
E-mail usinad.sipelgad@aruheina.edu.ee, rühma telefon 5556 2073

Õnneämblikud (4-5.aastased lapsed)- õpetaja Kristel, assistendid Agnes ja Reelika
E-mail onneamblikud@aruheina.edu.ee, rühma telefon 5556 2087

Lipsutriinud (3-5.aastased lapsed)- õpetaja Pirkko, assistent Kersti ja Viivika
E-mail lipsutriinud@aruheina.edu.ee, rühma telefon 5556 2134

Põrisevad Põrnikad (5-6.aastased lapsed)- õpetaja Mailis, assistendid Karmeliina ja Kaidi
E-mail aruheina.pornikad@aruheina.edu.ee, rühma telefon 5556 2138

Valverühm avatud 7.00 – 8.00, 18.00 – 18.30. Valverühma telefon 5551 7286