Rühmad

Lustakad Liblikad – õpetaja Kadri Koel, assistendid Madli Ong ja Kaile Vahtmeister. E- mail lustakad.liblikad@aruheina.edu.ee, rühma telefon 5556 2416
Väledad Sajajalgsed – õpetaja Mari Mets (alates 12.08.2019), assistendid Stiina – Marleen Hermaste ja Liis Vaga. E- mail valedad.sajajalgsed@aruheina.edu.ee, rühma telefon 5556 0193
Vallatud Rohutirtsud – õpetaja Kristel Liiving, assistendid Kristin Sitsi ja Kaidi Lind. E-mail vallatud.rohutirtsud@aruheina.edu.ee, rühma telefon 5556 2138
Kiired Kiilid – õpetaja Liisa Tõnupärt, assistendid Birgit Põlluaed ja Mirja Sarapuu. E-mail kiired.kiilid@aruheina.edu.ee, rühma telefon 5556 0198
Tegusad Mesilinnud – õpetaja Triinu Nappus, assistendid Piret Putnik ja Ulvi Pärnpuu. E-mail tegusad.mesilinnud@aruheina.edu.ee, rühma telefon 5556 0284
Usinad Sipelgad – õpetaja Kati Nevzorov, assistendid Kai Mikiver ja Jana Hitrava. E-mail usinad.sipelgad@aruheina.edu.ee, rühma telefon 5556 2073
Õnneämblikud – õpetaja Kristel Martin, assistendid Agnes Kalme ja Reelika Mooses. E-mail onneamblikud@aruheina.edu.ee, rühma telefon 5556 2087
Lipsutriinud – õpetaja Pirkko Kaas, assistendid Kersti Eenok ja Hälis Kibik- Remlik. E-mail lipsutriinud@aruheina.edu.ee, rühma telefon 5556 2134
Aruheina Põrnikad – õpetaja Anneli Laursoo Dunaiski, assistendid Mailis allingu ja Kelli Võsa. E-mail aruheina.pornikad@edu.ee, rühma telefon 5556 2093

Valverühm avatud 7.00 – 8.00, 18.00 – 19.00